Divoké a zvláštní

Rádi bychom vás upozornili na pravděpodobně nejlepší německý dobrodružný podcast. Každou neděli si Ole a Tore, dva bratři z Hildesheimu, vyprávějí o hledání pokladů, ledových polárních výpravách a překračování lidských hranic při objevování neznámých území.

Její podcast Wild & Strange vychází z deníků odvážných cestovatelských expedic, jejichž příběhy často končí tragicky a vyprávějí o velké oběti a nesobeckosti. Někdy však ukazují i nejtemnější hlubiny lidské povahy a vyprávějí o boji o přežití a o poslední dostupné kalorie.

Vynikající zvukový design, napínavé scénáře a volné, hluboké a velmi zábavné rozhovory mezi bratry dělají z Wild & Fremd náš oblíbený podcast. Ole a Tore produkují bez podpory mediálních společností a bez vydavatele v pozadí.

Podporujeme Wild & Fremd jako sponzor a na oplátku dostáváme kreativní reklamu pro náš internetový obchod.

Pokud chcete Oleho a Toreho také podpořit, můžete tak učinit tím, že se stanete členy Steady: Wild & Fremd (steadyhq.com)

Všechny epizody seriálu Wild & Strange můžete sledovat na stránce Wild & Strange – Průzkumníci a jejich příběhy a poslechnout si je.

Vybrané epizody seriálu Wild & Strange

TOP prodejce

zahradni-naradi.com

Internetový obchod Holz-Jaeger UG (haftungsbeschränkt)