Kované zahradní nářadí

Výběr zahradních nůžek

Zahradnické tipy a triky

TOP prodejce Zahradní nářadí

Výrobce zahradního nářadí v zahradě s nářadím

Ručně kované zahradní nářadí Krumpholz 1799

Rodina Krumpholzů kuje v kladivu Guttenberg v Horních Frankách kvalitní lesnické a zahradní nářadí. Kovárna byla založena ve středověku a má vlastní vodní elektrárnu na výrobu energie. Vyrobená energie se používá k podpoře provozu velkých kovacích pecí a kovacích bucharů.

Johann David Krumpholz získal kovárnu v roce 1799 a předával ji z generace na generaci. Šestá, sedmá a osmá generace nyní žijí a pracují společně ve společnosti Guttenberger Hammer. Díky staletým zkušenostem zde vznikají skutečná mistrovská díla pro zahradnické a lesnické práce. Kované zahradní nářadí od společnosti Krumpholz. Udržitelné zahradní nářadí vysoké kvality.

Zahradní nářadí Krumpholz se zárukou nejlepší ceny.


Zahradní nůžky, nůžky na větve a příslušenství Original LÖWE

Původní LÖWE je severoněmecká kovárna nářadí, jejíž historie sahá až k Waltheru Schröderovi, který v roce 1923 vynalezl kovadlinkové nůžky a požádal o jejich patent. Dnes společnost řídí Randolph Schröder, vnuk Walthera Schrödera.

Společnost LÖWE Original je lídrem v oblasti vysoce kvalitních kovadlinkových nůžek. Ty mají oproti známým obtokovým nůžkám řadu výhod. U kovadlinkových nůžek čepel stříhá stříhaný materiál tahem. Tím se sníží síla potřebná k řezání.

Další výhodou nůžek LÖWE je perfektní zásobování náhradními díly a jednoduchá a levná výměna dílů. Nejlepší řezný výkon pro nepřetržité použití.

Naše doporučení, pokud si chcete koupit zahradnické nůžky.

Originální zahradní nářadí LÖWE se zárukou nejlepší ceny.


Zahradní nůžky a prořezávací pila Berger

Profesionální zahradní nůžky, prořezávací pilky a nůžky na větve od výrobce nářadí Julius Berger. Společnost byla založena v roce 1918 podnikatelem z Wuppertalu Juliem Bergerem a od roku 1930 kuje vysoce kvalitní zahradní nářadí. Stále tradičním způsobem, ale na nejmodernějších strojích. Nástroje jsou vyrobeny z vysoce kvalitní oceli a vícestupňovým přesným broušením jsou nabroušeny na velmi vysokou ostrost s dlouhou životností. Čepele, pilové kotouče a mnoho jednotlivých dílů lze vyměnit samostatně. Společnost je od svého založení rodinným podnikem a v současnosti ji řídí sourozenci Ina a Julius Bergerovi.

Oblíbená značka zahradníků a krajinářů. Nářadí nejvyšší kvality a ergonomického designu

Zahradní nářadí Berger se zárukou nejlepší ceny.


Zahradnické nůžky a zahradnický nůž od Roberta Klaase

Vysoce kvalitní nůžky na větve a zahradnické nůžky od výrobce nožů Robert Klaas ze Solingenu. Robert Klaas vyrábí a montuje nůžky a nože v Solingenu již od roku 1834. Společnost je od svého založení v rodinném vlastnictví a v současné době ji řídí bratři Guido a Ernst Jürgen Schiesenovi.

Výrobky se vyznačují vysokou kvalitou. Použití uhlíkové oceli, která je méně křehká než nerezová ocel, umožňuje dosáhnout obzvláště vysokého stupně ostrosti.

Zahradní nářadí Robert Klaas se zárukou nejlepší ceny.


Hochwertige Produkte Haus und Garten

zahradni-naradi.com

Internetový obchod Holz-Jaeger UG (haftungsbeschränkt)