Kovaná růžicová vidlice Krumpholz 1799

Nejkrásnější růže rostou pouze s vidličkou na růže.

Při péči o růže je třeba zvážit řadu věcí, včetně výběru správného nářadí.

Růže potřebují u kořenů dostatek vzduchu,

Na jedné straně proto, aby nedošlo k hnilobě, na druhé straně mohou nejlépe přijímat živiny svými jemnými přísušky, pokud není půda příliš hustá. Protože se však jedná o silně živící se rostliny, které z půdy filtrují živiny a stopové prvky, půda v jejich okolí se velmi rychle zhutňuje. Růže jsou také velmi citlivé na poškození kořenů, a proto byste neměli půdu kypřit kultivátorem nebo podobným nástrojem, ale použít speciální vidle na růže.

Pro kypření půdy

Nejlepší je růži několikrát opatrně zapíchnout vidličkou do půdy a pak s ní opatrně pohybovat sem a tam. Tím se vytvoří kanálky, kterými může do půdy pronikat vzduch.

Výhody růžové vidlice

jsou rozpoznatelné na první pohled a potvrzují se při práci s ním: Úzká konstrukce se dvěma hroty, které jsou velmi stabilní, umožňuje snadný přístup k rostlinám. Dva hroty také zabraňují přetržení kořenů, protože nejsou kulaté ani hranaté, ale mají speciální tvar, který kořeny růží odsouvá stranou, a proto je téměř nepoškozuje. Díky těmto vlastnostem lze s vidlemi na růže pracovat cíleněji a půdu pouze kypřit, aniž by došlo k poškození kořenů.

Záruka nejlepší ceny

Pokud u jiného prodejce najdete výhodnější cenu (včetně poštovného), obdržíte od nás toto zboží Krumpholz za stejnou cenu.

Tato záruka platí až 14 dní po zakoupení. To neplatí pro zvláštní prodeje z likvidace skladů, insolvencí a dražeb.