Profesionální nůžky na větve a nůžky na větve od výrobce originálního nářadí Löwe.

Původní LÖWE je severoněmecká kovárna nářadí, jejíž historie sahá až k Waltheru Schröderovi, který v roce 1923 vynalezl kovadlinkové nůžky a požádal o jejich patent. Dnes společnost řídí Randolph Schröder, vnuk Walthera Schrödera.

Společnost LÖWE Original je lídrem v oblasti vysoce kvalitních kovadlinkových nůžek. Ty mají oproti známým obtokovým nůžkám řadu výhod. U kovadlinkových nůžek čepel stříhá stříhaný materiál tahem. Tím se sníží síla potřebná k řezání.

S kovadlinkovými nůžkami můžete poměrně snadno stříhat i staré nebo velmi tvrdé dřevo či silnější větve. Kovadlinkové nůžky ustřihnou srovnatelný kus dřeva s menší námahou než nůžky obtokové. Další výhodou je, že je mohou používat praváci i leváci. Obvodové nůžky jsou vždy jednoruční a jsou zpravidla vyrobeny pro praváky.

Použití obtokových nůžek je výhodné, pokud jde o čistý střih měkkých, vláknitých a zelených odřezků s co nejmenším rozdrcením.

Častým předsudkem vůči kovadlinkovým nůžkám je obava, že se čepel v místě protilehlého ložiska, tzv. kovadlinky, ztupí. To u kovadlinkových nůžek LÖWE není možné. Tvrdost oceli čepele je čtyřikrát vyšší než tvrdost kovadliny. Při stříhání originálními kovadlinkovými nůžkami LÖWE nemá náraz nože na kovadlinu žádný vliv na ostrost nože. Ostrost nože je ovlivněna pouze frekvencí řezání a řezaným materiálem.

Velkou výhodou je také perfektní zásobování náhradními díly a jednoduchá a levná vyměnitelnost dílů nůžek LÖWE. Nabízíme kompletní sortiment náhradních dílů pro všechny námi nabízené zahradní nůžky LÖWE. Nejmenší šroub, pružiny, nože, protilehlá ložiska a rukojeti. Vše si můžete objednat přímo na naší stránce náhradních dílů LÖWE za výhodnou cenu a přehledně.

Na stránkách originální program příslušenství LÖWE pro broušení zahradních nůžek nebo pouzdra a chrániče čepelí doplňují nabídku.

TOP prodejce – Zahradní nůžky Löwe


Záruka nejlepší ceny

Pokud u jiného prodejce najdete výhodnější cenu (včetně poštovného), obdržíte od nás toto zboží Löwe za stejnou cenu.

Tato záruka platí až 14 dní po zakoupení. To neplatí pro zvláštní prodeje z likvidace skladů, insolvencí a dražeb.