Löwe Gartenscheren

Zahradní nůžky LÖWE – Pravidelná rukojeť

Zahradnické nůžky LÖWE –

Rukojeť pro menší ruce

LÖWE – Nůžky na větve

Profesionální zahradní nůžky a nůžky na větve od výrobce originálního nářadí LÖWE

Původní LÖWE je severoněmecká kovárna nářadí, jejíž historie sahá až k Waltheru Schröderovi, který v roce 1923 vynalezl kovadlinkové nůžky a požádal o jejich patent. Dnes společnost řídí Randolph Schröder, vnuk Walthera Schrödera.

Original LÖWE je lídrem v oblasti vysoce kvalitních kovadlinkových nůžek. Ty mají oproti známým obtokovým nůžkám řadu výhod. U kovadlinkových nůžek čepel stříhá stříhaný materiál tahem. Tím se sníží síla potřebná k řezání.

S kovadlinkovými nůžkami můžete poměrně snadno stříhat i staré nebo velmi tvrdé dřevo či silnější větve. Kovadlinkové nůžky ustřihnou srovnatelný kus dřeva s menší námahou než nůžky obtokové. Další výhodou je, že je mohou používat praváci i leváci. Obvodové nůžky jsou vždy jednoruční a jsou zpravidla vyrobeny pro praváky.

Použití obtokových nůžek je výhodné, pokud jde o čistý střih měkkých, vláknitých a zelených odřezků s co nejmenším rozdrcením.

Častým předsudkem vůči kovadlinkovým nůžkám je obava, že se čepel v místě protilehlého ložiska, tzv. kovadlinky, ztupí. To u kovadlinkových nůžek LÖWE není možné. Tvrdost oceli čepele je čtyřikrát vyšší než tvrdost kovadliny. Při stříhání originálními kovadlinkovými nůžkami LÖWE nemá náraz nože na kovadlinu žádný vliv na ostrost nože. Ostrost nože je ovlivněna pouze frekvencí řezání a řezaným materiálem.

Velkou výhodou je také perfektní zásobování náhradními díly a jednoduchá a levná vyměnitelnost dílů nůžek LÖWE. Nabízíme kompletní sortiment náhradních dílů pro všechny námi nabízené zahradní nůžky LÖWE. Nejmenší šroub, pružiny, nože, protilehlá ložiska a rukojeti. Vše si můžete objednat přímo na naší stránce náhradních dílů LÖWE za výhodnou cenu a přehledně.


SÉRIE CLASSIC

Originální nůžky LÖWE z řady CLASSIC jsou klasické kovadlinkové nůžky s rovnými nebo zahnutými čepelemi. Chromované ocelové tělo a centrální vedení páky nože jsou vizuálně rozpoznatelnými znaky robustní řady CLASSIC.

Původní princip LÖWE, který se od roku 1923 milionkrát osvědčil, tedy střih tahem proti pevné základně, je zárukou mimořádně snadného střihu a nůžky CLASSIC se díky němu staly světoznámými.


EKONOMICKÁ ŘADA

Originální nůžky LÖWE z řady ECONOMIC jsou mimořádně kompaktní a snadno se s nimi manipuluje. Tyto modely jsou omezeny na to nejnutnější a mají všechny důležité funkce potřebné pro dlouhotrvající používání a čistý, výkonný střih.


PROFESIONÁLNÍ ŘADA

Originální nůžky LÖWE z řady PROFESSIONAL jsou díky své špičkové technologii obzvláště vhodné pro každodenní profesionální použití.

Čepele jsou upevněny na vnější straně nůžek pomocí jedné matice. Díky tomu lze čepele vyměnit během několika sekund, aniž by bylo nutné nůžky zcela rozebrat. Šířka rukojeti je plynule nastavitelná, a proto ji lze přizpůsobit velikosti ruky. U kovadlinkových a hybridních nůžek se životnost nože a základny výrazně prodlužuje nastavením šířky rukojeti.

Modely řady PROFESSIONAL jsou k dispozici v provedení EASY-CUT, FAST-CUT nebo POWER-CUT pro rychlou práci, pro lehký řez nebo pro obzvláště silný řez.


RYCHLÝ STŘIH

Kovadlinkové nůžky s rovným ostřím umožňují rychlou práci. Rovný nůž zajišťuje spolehlivý zásah do řezaného materiálu a požadovaného místa řezu. Díky rychlému a spolehlivému setkání řezného bodu je řezání velmi efektivní.


EASY CUT

Kovadlinkové nůžky s krátkým a tenkým ostřím stříhají velmi snadno, protože stříhaný materiál je blízko ložiska a přenos síly je tak optimalizován. Tenký nůž navíc méně zaklesává řezanou větev. To znamená, že k řezání je zapotřebí ještě menší síla.


POWER CUT

Hybridní nůžky jsou kovadlinkové nůžky s obtokovou geometrií. Kombinují to nejlepší ze dvou světů. Díky zakřivenému tvaru nože a základny leží i odstřižky velkého průměru v blízkosti ložiska a při stříhání se neposouvají dopředu. Díky tomuto ideálnímu přenosu síly lze bez námahy stříhat i silné větve z tvrdého dřeva.


Zahradní nářadí LÖWE s nejlepším řezným výkonem pro dlouhodobé používání.

Naše doporučení, pokud si chcete koupit zahradnické nůžky.

Záruka nejlepší ceny

Pokud u jiného prodejce najdete výhodnější cenu (včetně poštovného), obdržíte od nás toto originální zboží LÖWE za stejnou cenu.

Tato záruka platí až 14 dní po zakoupení. To neplatí pro zvláštní prodeje z likvidace skladů, insolvencí a dražeb.